Četvrtak,
18. siječanj 2018.

Pobjede Hajduka i Rijeke

Nogometaši Hajduka i Rijeke ubilježili su nove pobjede u prvim pripremnim utakmicama za predstojeće europske oglede, ali i novo hrvatsko prvenstvo

Dinamo ponovno iznad pravila: Petorica raskinula s Dinamom pa potpisali za Lokomotivu

Zagrebački duo, Dinamo i Lokomotiva ponovno u centru pažnje zbog transfera koji na papiru, kao da se nisu niti dogodili

Argentina preko 11-eraca do polufinala Copa Americe

Nogometaši Argentine plasirali su se u polufinale Copa Americe nakon što su noćas u četvrtfinalu u Vina del Maru poslije boljeg izvođenja penala pobijedili Kolumbiju sa 5-4.

Copa America: Peru izbacio Boliviju sa 3-1 uz hat-trick Guerrera

Nogometaši Perua noćas su u četvrtfinalu Copa Americe pobijedili Boliviju sa 3-1, a sva tri pogotka za Peru je zabio Paolo Guerrero, u 20., 23. i 74. minuti. Utješni gol za Boliviju postigao je Marcelo Moreno u 84. minuti iz penala.