Petak,
19. siječanj 2018.

Sjajna Njemačka u finalu svladala Španjolsku

Rukometaši Njemačke po drugi put u povijesti osvojili su naslov europskog prvaka nakon što su u nedjeljnom finalu odigranom u Krakowu svladali Španjolsku s 24-17 (10-6)

Hrvatski rukometaši briljirali protiv Norveške i uzeli BRONCU!

Hrvatskoj je ovo, uz dva srebra, treća brončana medalja na Europskim prvenstvima

Hrvatska demolirala Poljsku "čudom iz Međugorja"

Kauboji su bili više nego raspoloženi i prije svega učinkoviti protiv Poljske koja je očito očekivala jednu sasvim drugačiju utakmicu, no na kraju su završili sa čak 14 pogodaka manjka

Francuzi pregazili nemoćnu Hrvatsku

U susretu 2. kola drugog kruga EP-a za rukometaše u Poljskoj hrvatska reprezentacija je u Krakowu uvjerljivo poražena od Francuske 24-32 (10-16) i izgubila gotovo sve izglede za plasman u polufinale

Hrvatska pregazila Makedoniju

U susretu 1. kola drugog kruga europskog rukometnog prvenstva u Poljskoj, hrvatska reprezentacija je u Krakowu pobijedila Makedoniju 34-24 (17-13) ostavši u igri za plasman u polufinale

Kauboji pregazili Island za plasman u drugi krug

Drugi krug natjecanja Hrvatska će otvoriti protiv reprezentacije Makedonije koja je u utorak nakon dramatične završnice odigrala neriješeno (27-27) sa Srbijom te tako izborila prolaz skupine