Ponedjeljak,
23. listopad 2017.

Hrvatska svladala Italiju i plasirala se u polufinale

Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva u Budimpešti nakon što je u četvrtfinalu svladala Italiju 12-9 (3-2, 2-3, 3-1, 4-3).

Jug postao prvak Europe

Vaterpolisti dubrovačkoga Juga osvojili su naslov prvaka Europe svladavši u finalu u Budimpešti grčki Olympiacos s 6-4 (1-1, 2-1, 1-1, 2-1)

Izbornik potjerao trojicu važnih igrača iz repke

Suspendiranim igračima navodno ispadi poput izostanaka sa treninga i ignoriranja medijskih dužnosti nisu nimalo strani

Pirmorje EB i Jug CO u polufinalu

Vaterpolisti Primorja Erste banke i Jug Croatia osiguranja očekivano su izborili plasman u polufinale doigravanja za hrvatskog prvaka

EP: Hrvatska lako protiv Rusije (13-5)

Hrvatski vaterpolisti osvojili su 7. mjesto na na Europskom prvenstvu u Beogradu nakon sto su u subotu pobijedili Rusiju sa 13-5 (2-0, 3-3, 4-1, 4-1)

EP vaterpolo: Hrvatska bez polufinala

Hrvatska je posljednju medalju na europskom prvenstvu osvojila prije šest godina kada je u Zagrebu osvojila zlato