Srijeda,
17. siječanj 2018.

Hrvatska uvjerljivo svladala Francusku

Vaterpolisti Hrvatske očekivano su u 2. kolu B skupine Europskog prvenstva pobijedili Francusku sa 20-5 (7-0, 1-1, 8-2, 4-2) i time praktički osigurali drugo mjesto u skupini prije susteta 3. kola u kojem u četvrtak igraju protiv Malte

Debakl Hrvatske na početku prvenstva

Barakude su pretrpjele jedan od najtežih poraza u svojoj povijesti u srazu sa aktualnim svjetskim i europskim prvacima, reprezentacijom Srbije

Hrvatska vaterpolska reprezentacija otputovala u Beograd

Nakon završenih priprema i turnira u Dubrovniku hrvatska vaterpolska reprezentacija u petak je iz zračne luke u Tivtu otputovala u Beograd u kojem će se od 10. do 23. siječnja održati Europsko prvenstvo

Kostovu i Cupaću potvrđeno mjesto na OI 2016.

Kao što se i očekivalo hrvatskim jedriličarima Pavlu Kostovu i Petru Cupaću i službeno je potvrđen nastup na Olimpijskim igrama 2016. u Rio de Janeiru

Braća Sinković ponovno svjetski prvaci

Braća Martin i Valent Sinković u nedjelju su osvojili zlatnu medalju u dvojcu na pariće na Svjetskom veslačkom prvenstvu u francuskom Aiguebeletteu, te su tako obranili naslov osvojen lani u Amsterdamu, dok je Damir Martin u samcu osvojio peto mjesto

SAD najuspješnija reprezentacija u Kazanu

Posljednjeg dana svjetskog prvenstva u Kazanu na rasporedu je bilo čak 8 finalnih utrka